Select Page

ABOUT US

FOTO STUDIO SHAHINI OFRON PER GEZIMET TUAJA FAMILJARE, KENGETAR, DJ, KAMERAMAN, FOTOGRAF, FUSTANE NUSERIE ME QERA, MAKINA LUKSOZE ME QERA, FONI DHE NDRICIM. CDO GJE QE NEVOJITET PER KRIJUAR MOMENTE TE GEZUARA.  

Fotografi

Video

Foni/ Dj

Ndricim