Select Page

Contact Us

ABOUT US

FOTO STUDIO SHAHINI OFRON PER GEZIMET TUAJA FAMILJARE, KENGETAR, DJ, KAMERAMAN, FOTOGRAF, FUSTANE NUSERIE ME QERA, MAKINA LUKSOZE ME QERA, FONI DHE NDRICIM. CDO GJE QE NEVOJITET PER KRIJUAR MOMENTE TE GEZUARA.

 

 

 

Mobile: +355 67 346 6622

Mail: [email protected]

Adress: Rr:Arkitekt kasemi Tirana, Albania